Jak ušetřit při on-line nákupech

Internet je dokonalé prostředí pro výhodné nákupy. Obchodníci moc dobře vědí, že jejich konkurenti jsou jen jedno kliknutí daleko, proto se snaží „zálibit“. Chcete vědět, jak co nejvýhodněji nakupovat on-line?
  1. Používejte cashback portály. Tytot jsou založeny na tom, že vám vrátí část peněz, které přes ně utratíte v začleněných obchodech. Aktuálně nejvíc peněz vrací nazpět portál Tipli.
  2. Používejte slevové kupóny. Jak je najít? Používejte agregátory jako je Skrblík.cz, kde si na jednom místě můžete pohodlně vybrat obchod. V předchozím bodě jsme zmínili cashback weby – ty mají také velkou výhodu v tom, že publikují slevové kupóny do oblíbených obchodů.
  3. Když na český internet přišly slevové servery, udělaly opravdu velké haló. Přestože už nejsou tak „cool“, stále na nich najdeme spoustu výhodných akcí. Abyste nemuseli procházet jednotlivé weby zvlášť, používejte agregátory typu Skrz.cz, které shromažďují nabídky na jednom místě.
  4. Většina obchodů nabízí úsporu peněz při platbě kartou / bankovním převodem. Dobírka je většinou nejdražší.
  5. Většina obchodů vám také nabídne slevu při větším nákupu. Běžně v takovém případě neplatíte dopravné.
  6. Pokud chcete vyzkoušet i trochu „zakázané“ metody, podívejte se na blog Alzy: 5 způsobů, jak ušetřit při nákupu v Alza.cz.

Máte zájem o SEO služby s výsledky? Pořiďte si microsite, jako je tato.

Icon made by freepik from www.flaticon.com