Jak ušetřit při běžných nákupech

Nakupování v kamenných obchodech se odlišuje od nakupování na internetu. Čím? Zatímco obchodníci na internetu se můžou přetrhnout, aby vám nabídli výhodný nákup, v běžných prodejnách se používají i další triky s cílem vytáhnout z vás co nejvíc peněz (a to i prostřednictvím na první pohled lákavých slev). Přemýšleli jste třeba někdy o tom, proč se pečivo a další rychloobrátkové zboží prodává až na konci obchodu? Nebo proč jsou věci na pokladně nejdražší?
Jak ušetřit při běžném nakupování
  1. Do obchodu choďte s jasným cílem, např. nakoupit pouze zeleninu.
  2. Úplně nejlepší je, když si předem nachystáte konkrétní seznam zboží, od něhož se neodchýlíte.
  3. Když už vás naláká něco, co je ve např. ve slevě, zkontrolujte si na internetu běžnou cenu. To, že je něco ve slevě, neznamená, že jde o výhodnou koupi!
  4. Zkuste si zapsat vše v určité kategorii zboží, co za měsíc nakoupíte. Poté se na podívejte a zhodnoťte, kde se dá ušetřit..
  5. Dívejte se v regálech také nahoru a dolů. Zboží, které chce obchodník nejvíce prodat, dává do úrovně očí. Výhodnější nákupy jsou ale většinou jinde.
  6. Pokud jdete nakupovat potraviny, najezte se předtím. Je prokázáno, že lidé s plným žaludkem nakupují méně jídla.
  7. I pro nakupování např. v supermarketu vám přijde vhod internet. Sledujte slevové a další výhodné akce. Pomůže vám v tom např. Kupi.cz.

Máte zájem o SEO služby s výsledky? Pořiďte si microsite, jako je tato.

Icon made by freepik from www.flaticon.com